سخن مدیرعامل

از سال 1390 که شرکت مهندسی آمودپایای آذین را تأسیس کردیم، همواره بر این اعتقاد راسخ بوده ایم که تولید هر گونه محصول مهندسی برجسته، همراه با ارائه کیفیتی روز افزون، تنها از طریق مطالعات جامع، طراحی دقیق و خدمات مهندسی کیفی و اجرای با کیفیت و دقیق، امکانپذیر است.

پیرو این اعتقاد، ماهیت و تمرکز تلاش های ما بر تعهد نسبت به کیفیت و دقت در قالب یک رهیافت مهندسی چندگانه برای حل مسائل، استوار بوده است.

نگرش و دیدگاه ما با برداشتن گام های کوچک، ایمن و خردمندانه تکامل یافته است. ما اعتقاد داریم که مسائل و دغدغه های کارفرمای ما دغدغه خود ماست. در راستای تجهیز خود به منظور حل و رفع تمامی دغدغه های حرفه ای کارفرمایان خود، که ممکن است تنها محدود به مسائل فنی نباشد، تدبیر ما برآن بوده است که تیمی از متخصصین حرفه ای با تجربه و سخت کوش را جمع نموده، تکنولوژی ها و رهیافت های مهندسی اثبات شده را به خدمت گرفته، از آخرین و به روزترین راهنماها و دستورالعمل ها و استاندارهای ملی و بین المللی استفاده کرده و بهره مند گردیم.

در راستای به روز نگه داشتن توانایی های خود، امور تحقیق، توسعه و آموزش را در شرکت ایجاد کرده و برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان خود در سطوح و تخصص های مختلف در صنعت نمای خشک ساختمان، برقرار ساخته ایم.

آمودپایای آذین با تعهد روزافزون به اقدامات بالا و رعایت اخلاق مهندسی به نامی برجسته و مطمئن در صنعت نمای ساختمان در ایران تبدیل شده است.

و در آخر با افتخار و غرور اعلام می داریم که کاملاً آماده و مشتاق در جهت ارائه خدمات کیفی خوب و کمک به کارفرمایان بابت رسیدن به اهدافشان می باشیم.